Array Yazdır Array
Dış Cephe

Dekoratif Cephe Mantolama;

Villalarda dekoratif Cephe mantolama çok daha avantajlıdır. Yalıtım özeliğinin yanı sıra dekoratif görünüm sağlar. Ayrıca hızlı, temiz ve kolay ve ucuz uygulanabilir Levhalar fabrika' dan kaplanmış uygulamaya hazır gelir,file ve sıva işçiliği gerektirmez. %60 varan ısı yalıtımı sağlar. Firma prekast, kat silmeleri ve söveler gibi tamamlayıcı ürünleri de üretmektedir. Yapıya özel tasarım imkanı sağlar. Firma ücretsiz 3D tasarım ve ısı hesabı hizmeti vermektedir.

dekoratif-cephe-mantolama dekoratif-mantolama-sistemleri

Transparan Cephe Giydirme;

Transparan Cephe; Lamine tek cam veya ısıcamlar ile uygulanır, özel paslanmaz rotiller, paslanmaz tutucular yardımıyla iskeleti Oluşur, çelik gergili, cam kolon ve kiriş sistemleri üzerine mekanik olarak bağlanır.

Cam derzlerin sızdırmazlığı için ultraviyoleye dayanıklı silikonlar kullanılır.Bu sistemlerde taşıyıcı elemanlar mimari istekler üzerine yapılabilir.

 spider-cephe-sistem-1 transparan-cephe-cam-uygulama

Kompozit Cephe Giydirme
Kompozit Cephe Giydirme; Alüminyum Kompozit Levhalar ileri teknoloji ile üretilmiş olup modern mimaride rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir yapı elemanıdır. Her türlü bina ve konstrüksiyonda yeni bir görünüm ve modern çizgiler üretilmesine yardımcı olur. Binaların iç ve dış yüzeylerinde Kullanılabilirliği alüminyum kompozit Levhaları tercih edilen bir yapı malzemesi haline getirmistir.

 


kompozit-cephe-uygulama-rsi kompozit-cepheci

Dış Cephe Ahşap Kaplama;
Bu durumda ahşap kaplama yüksek bir taşıma gücü varken bir kilo ahşap ile bir kilo beton ve çelikten daha fazla yük taşıyabilir. Ahşap ile  240 metre açıklar kolonsuz şekilde geçebilirken çelik bu gibi yerlerde kullanılamaz. ahşap doğrama depreme dayanıklıdır. Bu durumda hava şartlarına ve kimyasal olarak dayanıklıdır. Bundan dolayı da ahşap kütük evler daha dayanıklıdır. Örnek verecek olursak eğer bakımından en yüksek notu gene ahşap alıyor.
estetik-kutuk-ev-cephesi-kaplama kutuk-ev-yapimi

Dış Cephe Taş Kaplamaları;

Doğal Taş kaplama özellikle peyzaj  mimarisinde, park zeminlerinde, villa cephelerinde  kullanılan bir malzemedir. Artan talep doğrultusunda başta Denizli, Muğla, Uşak, Afyon kayseri  olmak  üzere ülkemizin bir çok ilinde Kayrak taşı ocakları faaliyettedir.
villa-dis-cephe-tas-kaplamalari dis-cephe-tas-kaplamalarimiz

Prekast Cephe Kaplama;  Polyester ve kalsitin yarattığı sağlam bileşim, malzeme kesitini 1 cm kalınlığında üretilebilmesini sağlıyor, böylece malzemenin geometrik formunun içi 1 cm kalınlığın arkasında boş kalarak binaya gereksiz yükler bindirmiyor, eski ve yeni tüm binalara uygulanabiliyor.

 

Doğal taş kadar kalıcı ve uzun ömürlü olan Sena Cephe Elemanları, pahalı bakım masrafları gerektirmiyor ve kullanma maliyeti oluşturmuyor.

 

 prekast-cephe-giydirme-modeli prekast-cephe-goruntusu

 

Dış Cephe Kaplaması Çeşitleri ve resimleri uygulama Modelleri hakkında Bir Yazı Dizisi
Son Güncelleme: Pazartesi, 28 Ekim 2013 11:01